Воду тваринам!

У спекотну погоду безпритульні тварини часто залишаються без життєво необхідного ресурсу – питної води, що призводить до зневоднення та страждань беззахисних створінь.

Небайдужі громадяни й волонтери самостійно організовують біля своїх будинків місця для напування. Але, як показує практика, цього недостатньо і багато тварин опиняється на межі виживання.

КП «Центр захисту тварин» спільно із КП «Зеленбуд» виготовили та розпочали встановлювати поїлки із інформаційними табличками для вуличних тварин в межах Житомирської міської ОТГ.

Місця обираються за найбільш масовим місцезнаходженням тварин та можливістю мінімального догляду й постійного наповнення питною водою за допомогою представників ОСББ, зоозахисних організацій та волонтерської спільноти. Загалом заплановано встановити 100 напувальних засобів.

Організатори закликають представників місцевого бізнесу також долучитися до соціально-важливої ініціативи та облаштувати біля своїх закладів місця для напування безхатніх тварин. Адже, Житомир – дружнє місто до тварин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.