Вчасна профілактика зубного каменю – гарантія здорового життя вашого улюбленця!

Продовжуємо нашу рубрику #явідповідальнийгосподар

Сьогодні поговоримо про правильний догляд за зубами і порожниною рота ваших домашніх улюбленців.

«Визначити наявність зубного каменю у вашого вихованця дуже просто. Якщо на зубах є біло-жовтий наліт, то це свідчить вже про наявність проблеми», – розповідає лікар ветеринарної медицини Вікторія Кас`ян.

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Складається наліт з мінералізованих залишків їжі, солей магнію, кальцію і фосфору. Як і у людини, проблеми зазвичай починаються внаслідок неправильного, надмірного харчування. Часто власники домашніх тварин годують своїх вихованців одними тільки м’якими і поживними консервованими кормами. В результаті не відбувається природного сточування зубів, проте створюються сприятливі умови для росту і розвитку бактерій, якими і «виробляється» наліт.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЗУБНИЙ КАМІНЬ?

Розвивається сильне запалення всіх тканин ротової порожнини: з рота тварини з`являється неприємний запах, розпухлі ясна починають кровоточити, а тварина повністю втрачає апетит. А бактерії, що бурхливо розмножуються, сприяють сильній інтоксикації організму. Хронічне запалення може призвести до тяжких захворювань шлунково-кишкового тракту, а також до псування та втрати зубів. Наприклад, саме через появу зубного каменю тварини середніх віку постійно страждають проносами або запорами.

ЯК ЗАПОБІГТИ?

В домашніх умовах час від часу все ж варто «пройтися» по зубам улюбленця спеціальною зубною ниткою, або зубною щіткою з лікувальною спеціальною пастою, або спеціалізованими засобами, які можна придбати у зоомагазинах.
Проте якщо зубний камінь вже встиг сильно «розростися», а в зубній порожнині є ознаки хронічного запалення, слід звернутися до кваліфікованих спеціалістів.

☝️«Найбільш ефективним методом повного видалення нальоту і зубного каменю є ультразвукова терапія. Цей метод не передбачає больової реакції, повністю виключає можливість механічного пошкодження зуба. У нашій ветеринарній клініці процедура здійснюється швидко та за допомогою високоякісного обладнання, що дозволяє зберегти колір і природну емаль зубів домашнього улюбленця. У разі необхідності застосовується седація (поверхневий наркоз)» – запевняє Вікторія Кас`ян.

Вчасна профілактика зубного каменю Вашого улюбленця- гарантія спокійного та здорового життя усієї родини!

Довідки за ☎️ 55 00 20 . Перелік та вартість послуг у розділі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.