Досягнення та стратегія розвиту Центру захисту тварин

21 січня на засіданні бюджетної та гуманітарної депутатських комісіях керівник КП “Центр захисту тварин” Мельник Олександра презентувала звіт роботи за 4 роки та стратегію розвитку підприємства.

“Наразі ми можемо чітко сказати, що кількість безпритульних тварин у місті скоротилась, ми розвиваємо комерційні послуги, що наразі користуються популярністю, це готель для тварин та стерилізація домашніх улюбленців новітніми методами. Депутати вчора провели виїзне засідання комісії, де мали змогу ознайомитись з роботою центру. Я вважаю, що схожі виїзні засідання потрібно проводити частіше, адже нові депутати мають змогу побачити, як ми працюємо, побачити нашу матеріально-технічну базу та умови утримання тварин, тощо. Дякую усім небайдужим  і волонтерам, і підприємцям, і депутатам, які постійно підтримують роботу центру. Сьогодні ми представляємо звіт за роки своєї роботи та план розвитку підприємства. Сподіваємось на підтримку», – зауважила керівник центру Олександра Мельник.

Проведено наступні заходи на території Житомирської міської ОТГ:

Показники2017рік2018рік2019рік2020рікВСЬОГО
Стерилізація та кастрація собак3964415644881889
Стерилізація та кастрація котів2943806697982141

Ревакциновано від сказу 622 собаки, підібрано та кремовано – 945 тварин.

Всього за період діяльності центру задля реєстрації вуличних собак методом чіпування, в рамках реалізації проєкту Бюджету участі, було придбано 2500 чіпів. Станом на зараз прочіповано 2386 собак.

Всього за період діяльності центру задля реєстрації вуличних собак методом чіпування, в рамках реалізації проєкту Бюджету участі було придбано 2500 чіпів. За 4 роки прочіповано 2386 домашніх та вуличних собак.

Також протягом періоду роботи Центру було проведено чимало інформаційно-просвітницької роботи щодо гуманного поводження із тваринами за сприяння громадських організацій та спонсорів. А саме:

  • Захід з адопції тварин «Не купуй – візьми з вулиці!» у Гідропарку
  • Перша виставка безпородних собак на Михайлівській
  • Конкурс серед домашніх песиків «Модний Хвіст» у к-трі «Жовтень»
  • Перший забіг із собаками
  • Участь у міських заходах та проведення екскурсій для учнів освітніх закладів на підприємстві.

«На жаль, 2020 році,  у зв’язку з пандемією, кількість заходів та акцій була обмежена, але сподіваємось, що цього року ми відновимо наші акції», – прокоментувала Олександра Мельник.

Одним із напрямком діяльності Центру є прилаштування вуличних тварин у сім’ї – адопція. Працівникам Центру вдалось знайти нові родини для 223 вуличних тваринок. Також протягом 3-х років відбулася плідна співпраця із “ЧОТИРИ ЛАПИ УКРАЇНА”.

З платних ветеринарних послуг для власників тварин, що надає Центр це:

  1. діагностичні (огляд, аналіз крові загальний та біохімічний, мікроскопічне дослідження шкіри, аналіз сечі, виявлення бабезій у крові)
  2. терапевтичні (вакцинація, зняття зубного каменю, ін`єкції, крапельниці)
  3. хірургічні (обробки ран, видалення зубів, стерилізація, кастрація котів й собак, мастектомія, видалення новоутворень різної складності)
  4. готель для домашніх тварин

Центр також надає ветеринарні послуги для юридичних осіб та ОТГ з відлову, стерилізації та вакцинації від сказу вуличних тварин. За час роботи надано більше 12 тисяч послуг.

Депутати заслухавши звіт роботи центру, стратегію розвитку, -рекомендували додати платні послуги, популяризувати вже існуючі та виділити з місцевого бюджету фінансування до кінця року на заходи з відлову, стерилізації та вакцинації від сказу безпритульних тварин на території Житомира.

Розгорнута інформація за посиланням:
https://www.zhitomir.info/news_197652.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.