Ми допомагаємо знайти загублених тварин

Житомирський центр захисту тварин надає соціальну послугу – розміщення повідомлень про тварин, які знайшлися чи загубилися. На сайті активовано розділ “Бюро знахідок”, у якому публікуватимуться оголошення про загублених чотирилапих.Для цього необхідно відправити на електронну адресу: pershko.anna@gmail.com повідомлення з детальним описом тварини (вид, порода, стать, окрас), фото тварини, повідомити про час і місце де була знайдена/загублена тварина та вказати  контактні дані. В темі листа обовязково необхідно зазначити: Бюро знахідок_пропала/знайшлася тварина

Увага! Центр не надає послуги з утримання знайденої тварини, а лише пропонує свій веб-сайт для розміщення оголошень. Тобто тваринка перебуває у того, хто її знайшов, а центр лише сприяє розповсюдженню цієї інформації.

У разі, якщо вам вдалося знайти власника тварини, просимо повідомити про це, надіславши лист на електронну адресу: pershko.anna@gmail.com  з посиланням на розміщене оголошення, для того, щоб воно було зняте.

УВАГА! З досвіду роботи деяких ресурсів інтернет-оголошень відомо, що часто цим сервісом користуються шахраї. Вони телефонують власникам тварин, що загубилися, повідомляють, що ніби то тваринка у них, та вимагають перерахувати гроші у якості вдячності. Стурбовані власники домашніх улюбленців часто, через емоційний шок від втрати тварини та в надії її повернути, виконують вимоги телефонних злодіїв. Хоча найчастіше виявляється, що це – звичайнісеньке шахрайство. Тому, будьте розсудливими та за бажанням вручайте винагороду лише якщо ваш улюбленець безпосередньо вам переданий.

Будьте пильними та не губіть своїх чотирилапих друзів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.