Представники міської влади та благодійники зустрілися з волонтерами фонду “4 лапи” та подякували за допомогу

Під час зустрічі міського голови Сергія Сухомлина і куратора будівництва притулку для собак Олега Корха з волонтерами було обговорено підсумки четвертого етапу співробітництва між організацією “4 лапами” та Житомиром. Відбулася спільна прес-концеренція наприкінці 2015 року. Окрім стерилізації тварин та вакцинації їх від сказу, члени благодійної організації проводили в школах уроки доброти, аби прищепити дітям любов до братів наших менших.

581456805_bigЗа словами міського голови Сергія Сухомлина, завдяки фонду “Чотири лапи” змінилася філософія проекту по створенню притулку для собак. На сьогодні ведуться роботи по створенню Центру захисту тварин.

“Це має бути місце, куди зможуть приходити батьки з дітьми та спілкуватися з тваринами і , за можливості , забирати їх до себе додому. Тому там має бути створена відповідна зона та дитячі майданчики”, – сказав міський голова.

505022639_bigОлег Корх, один із засновників нового центру захисту тварин, розповів про досвід своєї роботи в Миколаєві, де такий заклад для тварин існує вже декілька років.

Міська рада Житомира вже виділила на реконструкцію приміщення для центру 1 млн 300 грн. Та Сергій Сухомлин переконаний, що в майбутньому заклад функціонуватиме за рахунок благодійних внесків. 1886402071_big

Члени ж організації “Чотири лапи” впевнені, що такий центр стане рентабельним за рахунок приватних ветеринарських послуг, грумінгу та готелю для тварин.

Дякуючи представникам фонду за пророблену роботу, міський голова зазначив: “Житомир отримав велику увагу від фонду. Для нашого міста це не тільки колосальна економія бюджету, а й приклад правильного ставлення до тварин. Ми не тільки вирішуємо проблему с бездомними собаками, а й виховуємо наших дітей та всіх жителів міста на прикладах гуманного ставлення до братів наших менших”.

Сюжет про зустріч від Житомирської обласної телерадіокомпанії:

 Новина за грудень 2015 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.