Понад півсотні житомирян долучилися до всеукраїнської антихутряної акції!

24 лютого більш як півсотні житомирян зібралися на Михайлівській, щоби долучитися до всеукраїнської антихутряної акції. Під час заходу захисники тварин збирали підписи на підтримку законопроекту №10019 про заборону хутряного виробництва в Україні.

«Ми не носимо хутряного одягу, носимо все зі штучних матеріалів. Вважаємо, що людина спокійно може обійтися і відмовитися від цього, зберігши тисячі життів тварин. Виховуємо це в своїй дочці», – розповіла начальниця міського управління сім’ї, молоді і спорту Ірина Ковальчук, яка прийшла на захід разом зі своєю дочкою.

Ірина Коваьчук із дочкою

Організатором всеукраїнської акції стали представники зоозахисної ініціативи UAnimals. За словами Олександра Тодорчука, на їхній заклик відгукнулися 10 міст України, зокрема й Житомир.

Олександр Тодорчук

«Разом ми закликаємо українців відмовитися від кривавого жлобства, а депутатів заборонити хутряні ферми. Сьогодні зібрали підписи на підтримку законопроекту 10019 та кілька мішків хутряних речей для безхатченків. Боротьба триває!», – написав на своїй сторінці у Facebook лідер ініціативи.

У Житомирі організацією заходу займалася ГО «Житомирська міська організація захисту тварин».

Житомиряни

«Ми проти хутряних ферм, тому що це знущання над тваринами. В Україні впродовж року заради хутра вбивають понад 600 тисяч тварин. Крім того, хутряне виробництво негативно впливає на навколишнє середовище, здоров’я людей та клімат вцілому», – сказала радниця міського голови Житомира, зоозахсниця Олена Станішевська.

«Близько 20 європейських країн вже заборонили або знаходяться в перехідному періоді щодо заборони виробництва хутра. Це говорить про те, що цивілізований світ поступово відмовляється від натурального хутра. І, на превеликий жаль виробники перевозять свої підприємства в Україну, бо в нас це питання законодавчо не врегульоване. Але сьогодні ми збираємо підписи і сподіваємося, що наші голоси почують»,  – підсумувала директорка КП «Центр Захисту тварин» Житомирської міської ради Олександра Мельник.

Репортаж від Житомир.info: lhttps://www.zhitomir.info/news_181748.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.