Про центр

📌Інформація для мешканців міста Житомир щодо діяльності КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради!

Ми підготували інформацію про правила та режим роботи підприємства, аби відповісти на поширені питання наших клієнтів, волонтерів та небайдужих житомирян. Отже!

❗️МЕТА діялності КП «Центр захисту тварин» – забезпечення комфортного та безпечного співіснування людини і тварини у м. Житомирі шляхом регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

✔️ КП «Центр захисту тварин» ЖМР– це стерилізаційний центр для безпритульних тварин та комунальна ветеринарна клініка для власницьких тварин, а не притулок.

✔️ Підприємство в межах щорічного затвердженого (не планового) бюджету міської ради виконує заходи з належного поводження з безпритульними тваринами відповідно до Статуту та міської програми «Житомир – дружнє місто до тварин» на 2018-2020 роки.

✔️ Безпритульні тварини Житомира проходять наступні процедури:

безпритульні собаки: відлов, стерилізація, ідентифікація шляхом використання бирки на вушко та мікрочіпу, вакцинація від сказу та повернення до місця відлову;

безпритульних котів підприємство приймає від опікунів або мешканців, згідно із завчасним записом у чергу КП «Центр захисту тварин» за номером телефону 067 558 77 68 та повертаються назад у місце проживання опікунами або мешканцями.

✔️ Відлов безпритульних собак здійснюється виключно на території міста та лише ловцями Підприємства за замовленнями мешканців за номером телефону 067 558 77 68 згідно з затвердженим графіком виїздів та попередньою домовленістю із заявником. Відлов та стерилізація безпритульних тварин за межами міста здійснюється відповідно до укладених договорів із об`єднаними територіальними громадами, сільськими та міськими радами.

✔️ Наявність кліпси на вушку безпритульного собаки свідчить про те, що тварина перебуває на обліку у КП «Центр захисту тварин», має особову картку у міжнародній онлайн платформі https://animёal-id.info/ , пройшла процедуру стерилізації та вакцинована від сказу.

✔️ Лікування безпритульних тварин не фінансується з бюджету міста.

✔️ Усі тварини, доставлені на підприємство фізичними особами (окрім безпритульних котів і кішок для стерилізації), -вважаються господарськими і можуть бути прийняті лише на платній основі.

✔️ Підприємство надає платні ветеринарні послуги фізичним особам згідно із затвердженим прайсом цін та видачею після надання послуги фіскального чеку.

✔️ Тимчасове утримання опікунських дорослих та вакцинованих тварин, з метою активної адопції на території Підприємства, – здійснюється на договірній основі із забезпеченням харчуванням, необхідним лікуванням, профілактичними засобами за наявності технічних можливостей Центру та без перешкоди його основній діяльності. Наразі у Підприємстві на тимчасовому утриманні перебуває 18 тварин, що становить понад норму та, більша частина яких, потребує відповідальних опікунів.

✔️Підбір трупів загиблих тварин на території міста здійснюється Підприємством за заявками мешканців міста за номером телефону 067 558 77 68 протягом 1-2 діб в залежності від режиму роботи та передається до крематорію відповідно до укладеного договору про надання послуг із кремації трупів та тваринних решток з КП «Автотранспортне підприємство 0628». Подібні ж договори повинні бути у всіх закладах ветеринарної медицини міста. Враховуючи відсутність на сьогоднішній день у м. Житомирі належних місць для поховання власницьких тварин та нагальну потребу їх створення, Підприємством на початку року розроблено та надано на розгляд проект створення крематорію та колумбарію для домашніх тварин.

✔️Підприємство, в межах своїх можливостей, проводить інформаційно-просвітницьку діяльність серед населення міста з питань гуманного та відповідального поводження із тваринами у вигляді міських соціальних заходів.

✔️ У своїй діяльності підприємство керується наступними документами щодо поводження із безпритульними тваринами у Житомирі:

– міська програма «Житомир – дружнє місто до тварин» на 2018-2020 роки, затвердженою рішенням Житомирської міської ради від 25.01.2018 №911;

– статутом КП «Центр захисту тварин» ЖМР, затвердженим рішенням Житомирської міської ради від 09.03.2017 №569;

– щорічним фінансовим планом Підприємства, затвердженим у встановленому порядку;

– щорічними паспортами бюджетної програми місцевого бюджету;

– іншими законодавчими актами та нормами.

❗️ З фінансовою діяльністю та цільовим використанням бюджетних коштів можна ознайомитися на сайті міської ради http://zt-rada.gov.ua/ , єдиному веб-порталі використання публічних коштів https://e-data.gov.ua/ , майданчику публічних електронних закупівель https://prozorro.gov.ua/ та за допомогою інформаційного запиту на адресу Житомирської міської ради.

❗️Найбільше підприємству необхідна допомога волонтерів, пов’язана з опікунською підтримкою та ефективною адопцією підопічних тварин Центру.

📌Комунальне підприємство «Центр захисту тварин» працює з ПН.-ПТ. з 9.00-18.00. Адреса: м. Житомир вул. С.Параджанова, 87; email: save.animal.zt@gmail.com, сайт: http://tvaryny.zt.ua/ 067 558 77 68

Дякуємо, що Ви з нами!❤️