Про центр

📌Інформація для мешканців Житомирської ОТГ щодо діяльності КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради!

Ми підготували інформацію про правила та режим роботи підприємства, аби відповісти на поширені питання наших клієнтів, волонтерів та небайдужих житомирян. Отже!

❗️МЕТА діяльності КП «Центр захисту тварин» – забезпечення комфортного та безпечного співіснування людини і тварини у м. Житомирі шляхом регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

✔️ КП «Центр захисту тварин» ЖМР– це стерилізаційний центр для безпритульних тварин та комунальна ветеринарна клініка для власницьких тварин, а не притулок.

✔️ Підприємство в межах щорічного затвердженого (не планового) бюджету міської ради виконує заходи з належного поводження з безпритульними тваринами відповідно до Статуту та міських програм «Житомирська міська ОТГ – дружня до тварин» на 2018-2020 роки та на 2021-2023 роки.

✔️ Безпритульні тварини Житомира проходять наступні процедури:

  • безпритульні собаки: відлов, стерилізація, ідентифікація шляхом використання бирки на вушко та мікрочіпу, вакцинація від сказу та повернення до місця відлову;
  • безпритульних котів підприємство приймає від опікунів або мешканців, згідно із завчасним записом у чергу КП «Центр захисту тварин» за номером телефону 067 558 77 68 та повертаються назад до місця проживання опікунами чи мешканцями.

✔️ Відлов безпритульних собак здійснюється виключно на території міста та лише ловцями Підприємства за замовленнями мешканців за номером телефону 067 558 77 68 згідно з затвердженим графіком виїздів та попередньою домовленістю із заявником. Відлов та стерилізація безпритульних тварин за межами міста здійснюється відповідно до укладених договорів про надання послуг із об`єднаними територіальними громадами, сільськими або міськими радами.

✔️ Наявність кліпси на вушку безпритульного собаки свідчить про те, що тварина перебуває на обліку у КП «Центр захисту тварин», має особову картку у міжнародній онлайн платформі https://animal-id.net/ , пройшла процедуру стерилізації та вакцинована від сказу.

✔️ Лікування безпритульних тварин не фінансується з місцевого бюджету.

✔️ Усі тварини, доставлені на підприємство фізичними особами (окрім безпритульних котів і кішок для стерилізації та собак громадськими організаціями відповідно до укладених договорів), -вважаються господарськими і можуть бути прийняті лише на платній основі.

✔️ Підприємство надає платні ветеринарні послуги фізичним особам згідно із затвердженим виконавчим комітетом міської ради прайсом цін та видачею після надання послуги фіскального чеку.

✔️ Тимчасове утримання опікунських – виключно дорослих та вакцинованих тварин, з метою адопції (прилаштування до нових родин) на території Підприємства, – здійснюється на договірній основі із забезпеченням харчуванням, необхідним лікуванням, профілактичними засобами за наявності технічних можливостей Центру та без перешкоди його основній діяльності.

✔️Підбір трупів загиблих тварин на території міста здійснюється Підприємством за заявками мешканців міста за номером телефону 067 558 77 68 протягом 1-2 діб в залежності від графіку роботи та передається до крематорію відповідно до укладеного договору про надання послуг із кремації трупів та тваринних решток з КП «Автотранспортне підприємство 0628».

✔️Підприємство, в межах своїх можливостей, проводить інформаційно-просвітницьку діяльність серед населення міста з питань гуманного та відповідального поводження із тваринами у вигляді розміщення інформації на сайті, сторінках Facebook й Instagram, проведення міських соціальних заходів, шкільних екскурсій до Підприємства та залученням мас-медіа.

✔️ У своїй діяльності підприємство керується наступними документами щодо поводження із безпритульними тваринами у Житомирі:

– міськими програмами «Житомирська ОТГ – дружня до тварин» на 2018-2020 роки та на 2021-2023 роки, затверджені рішенням Житомирської міської ради від 25.01.2018 №911 та №38 від 24.12.2020;

– статутом КП «Центр захисту тварин» ЖМР, затвердженим рішенням Житомирської міської ради від 09.03.2017 №569 та останніми змінами від 26.06.2018 №1054;

– щорічним фінансовим планом Підприємства та переліком цін на ветеринарні та інші послуги, затвердженими у встановленому порядку;

– щорічними паспортами бюджетної програми місцевого бюджету;

– іншими законодавчими актами, нормами та внутрішними правилами Підприємтсва;

❗️ З фінансовою діяльністю та цільовим використанням бюджетних та отриманих від ветеринарної діяльності коштів можна ознайомитися на сайті міської ради https://zt-rada.gov.ua/?departments=125, єдиному веб-порталі використання публічних коштів https://spending.gov.ua/new/disposers/41054047/agreements , майданчику публічних електронних закупівель https://prozorro.gov.ua/ та за допомогою інформаційного запиту на адресу Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/dostypdopubl

❗️Найбільше підприємству необхідна допомога волонтерів, пов’язана з опікунською підтримкою та допомогою адопції дорослих тварин, що тимчасово перебувають в Центрі.

📌Комунальне підприємство «Центр захисту тварин» працює з ПН.-ПТ. з 9.00-18.00. Адреса: м. Житомир вул. С.Параджанова, 87; email: save.animal.zt@gmail.com, сайт: http://tvaryny.zt.ua/ 067 558 77 68

Дякуємо, що Ви з нами!❤️