Стерилізація домашніх улюбленців – запорука безтурботного життя усієї родини!

КП «Центр захисту тварин» надає якісні послуги зі стерилізації домашніх улюбленців!

Стерилізація тварин проводиться висококваліфікованими спеціалістами за сучасною методикою. Операція безпечна та безболісна для тварини, оскільки виконується під загальним наркозом і триває від 15 хвилин до 45 хвилин.

Оперативне втручання самкам виконується методом лапаротомії, в результаті чого операційний доступ здійснюється через розріз по білій лінії, довжина якого 1-3 см. У самок видаляються одночасно і матка, і яєчники з накладанням лігатури, після чого накладаються внутрішньо шкірні шви, які не потрібно знімати. При даному методі немає необхідності обробки шва, не потрібно одягати попону, час реабілітації скорочується до мінімуму, а саме до 1-2 діб, після чого тварина чудово себе відчуває та повертається до повноцінного активного життя!

Стерилізація покращує якість життя тварин, знижує ризик потенційних онкологічних захворювань та забезпечує відсутність небажаного приплоду. Стерилізовані тварини  майже ніколи не мітять території, рідше беруть учать у бійках та більш слухняніші. У них зменшується  дратливість і напади агресії як до людей, так і до інших тварин, що відповідно безумовно сприяє безпечній та гармонійній атмосфері у родині та соціумі.

За час діяльності підприємства проведено майже 1800 успішних операцій зі стерилізації та кастрації безпритульних та власницьких тварин.

Додаткова інформація за номером телефону 55 00 20.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.