У Житомирі відбудеться третій підрахунок вуличних собак!

Центр захисту тварин запрошує волонтерів та всіх небайдужих житомирян долучитися до третього підрахунку безпритульних песиків у Житомирі!

ПІДРАХУНОК відбуватиметься 26-28 серпня 7.00 – 9.00 з використанням міжнародного методу, розробленого World Animal Protection на базі унікального мобільного додатку “STRAYS ID” за підтримки партнерів https://animal-id.net/.

Отримані результати (в розрізі орієнтовної кількості вуличних собак, % стерилізованих, потенційно власницьких тварин тощо) дадуть змогу оцінити ефективність реалізації міської програми гуманного регулювання чисельності тварин та внести корективи у подальшу роботу в цьому напрямі.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?
Реєструєтесь як волонтер за посиланням: http://surl.li/adgbs У розділі «район» вибираєте зручний сектор для підрахунку (наразі для реєстрації відкритий СИНІЙ та ЖОВТИЙ кольори), вказуєте коректно свої дані та закінчуєте реєстрацію. Після обробки анкети волонтера, – модератор надішле на Вашу електронну пошту лист-інструктаж щодо підрахунку.


Підрахунок розпочинається 0 7.00. Волонтер завантажує на телефон з App Store або Play Market мобільний додаток “Strays ID”, вводить свій логін й пароль та розпочинає роботу на обраному секторі.

Правила прості: бачимо собаку, фотографуємо, не забуваючи про особисту безпеку та вводимо додаткові дані, які можемо візуально оцінити: стать; вік; розмір, стерилізована або ні (наявність вушної бирки), безпритульна чи можливо тварина на самовигулі без господаря (із нашиником). Якщо собаки знаходяться на приватній території, йдуть на повідку поруч з власником, – такі тварини не реєструються. О 9.00 годині підрахунок закінчується.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до важливої та приємної справи!

КОНТАКТИ для довідок: 067 679 09 25 – модератор підрахунку Марта,
Центр захисту тварин – 067 558 77 68 (9.00-18.00 Пн.-Пт.).

Про успішне вровадження проєкту підрахунку тварин в Україні та за її межами: https://animal-id.net/ua/counting-animals

Подія у Facebook https://fb.me/e/2rzlnmL4D

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.