Бюро знахідок

Житомирський центр захисту тварин надає соціальну послугу – розміщення оголошень про тварин, які знайшлися чи загубилися.

Для цього необхідно відправити на електронну адресу: centrzahustytvarunzt@gmail.com або save.animal.zt@gmail.com повідомлення з детальним описом тварини (вид, порода, стать, забарвлення), фото тварини, повідомити про час і місце де була знайдена/загублена тварина та вказати  контактні дані. В темі листа обов’язково необхідно зазначити: 5ux-mziwteБюро знахідок_пропала/знайшлася тварина

УВАГА! Центр не надає послуги з утримання знайденої тварини, а лише пропонує свій веб-сайт для розміщення оголошень. Тобто тваринка перебуває у того, хто її знайшов, а центр лише сприяє розповсюдженню цієї інформації.

У разі, якщо вам вдалося знайти власника тварини, просимо повідомити про це, надіславши лист на електронну адресу: centrzahustytvarunzt@gmail.com або save.animal.zt@gmail.com з посиланням на розміщене оголошення, для того, щоб воно було зняте.

УВАГА! З досвіду роботи деяких ресурсів інтернет-оголошень відомо, що часто цим сервісом користуються шахраї. Вони телефонують власникам тварин, що загубилися, повідомляють, що ніби то тваринка у них, та вимагають перерахувати гроші у якості вдячності. Стурбовані власники домашніх улюбленців часто, через емоційний шок від втрати тварини та в надії її повернути, виконують вимоги телефонних злодіїв. Хоча найчастіше виявляється, що це – звичайнісіньке шахрайство. Тому, будьте розсудливими та за бажанням вручайте винагороду лише якщо ваш улюбленець безпосередньо вам переданий.

Будьте пильними та не губіть своїх чотирилапих друзів  😉