Шукаємо господаря


У Житомирському центрі захисту тварин наразі перебувають собаки, які чекають на своїх господарів. Вони мають важкі життєві історії та майже кожного з них волонтери «витягали» з того світу. Кожна з тваринок перебуває під опікою своїх особистих кураторів, які повністю та регулярно забезпечують свого підопічного харчуванням, вигулом та доглядом, а також проводить активну роботу з їх прилаштування у нові родини. Та все ж, собаки потребують любові та хочуть знайти ВІДПОВІДАЛЬНИХ господарів. Але радітимуть і навіть якщо хтось завітає в гості, вигуляє, а може й прихопить чогось смачненького.

Всі тварини щеплені від сказу та є безпечними для людей. Познайомитися із підопічними Центру можна за адресою: м. Житомир, вул. Параджанова, 87. Провідати тварин можна щодня, попередивши про свій візит працівників Центру за номером: 55-00-20

МУСЯ

МУСЯ (дівчинка, 4 роки). Була знайдена в дуже виснаженому стані у селищі Новогуйвинське, Житомирського району. Завдяки волонтерам були зібрані кошти на лікування собаки. Зараз вона почала набирати вагу та щодня її стан покращується.

Продовжити читання “МУСЯ”

ЛАПІК

ЛАПІК (хлопчик, 3 роки). Спокійний, поки – трішки боязкий, цей молодий пес з інвалідністю. Має проблеми з лапкою. Буде ідеальним другом для людини, яка живе у стані постійного стресу і потребує надійного врівноваженого компаньйона.

Продовжити читання “ЛАПІК”

ЛАККІ

ЛАККІ (дівчинка, 2 роки) – була знайдена на одній із зупинок у Житомирській області у жахливому стані. Має дуже слабкий імунітет, тому потребує постійної підтримки відповідними ліками. Лаккі дуже кмітлива, доброзичлива та чудово проявляє якості охоронця. Продовжити читання “ЛАККІ”

РЕЙ

РЕЙ (хлопчик, 9 років) – чорний російський тер’єр. Рея часто бачили в районі м’ясокомбінату. А потім знайшли у колодязі, де він провів 3 дні. Його помітив місцевий мешканець. Для порятунку собаки викликали МНС та кінолога. Тварина ледве дихала. З часом, за допомогою лікарів та волонтерів Рея поставили на ноги та надали необхідну медичну допомогу.

Продовжити читання “РЕЙ”

ПЧЄЛА

ПЧЄЛА (дівчинка, 1 рік) – мала захворювання, внаслідок якого виник набряк очей. Після тривалого лікування та правильного догляду  хворобу подолали і Пчєла з нетерпінням чекає на свого господаря.

Незважаючи на невеликий зріст та тендітність, Пчєла може бути надійним охоронцем. Продовжити читання “ПЧЄЛА”

МУСЯ

МУСЯ (дівчинка, 9 років) – англійський стаффорширдський тер’єр. Імовірно використовувалася для заробітку грошей шляхом постійного приплоду без відповідного догляду. Коли собачка стала старшою та не змогла народжувати цуценят – стала непотрібною та залишилась без даху над головою. Має онкологічне захворювання, яке не підлягає лікуванню, та слабкі суглоби. Собака потребує спокійної домашньої обстановки та любові. Продовжити читання “МУСЯ”