У Житомирі відбувся перший офіційний підрахунок безпритульних тварин!

25-27.08.2017 представники КП “Центр захисту тварин” ЖМР, громадських організацій “Житомирська міська організація захисту тварин” та “Міжнародні системи реєстрації”animal-id.info провели підрахунок безпритульних собак у Житомирі.
Підрахунок проводився з використанням міжнародно визнаного методу, який був розроблений Всесвітнім товариством захисту тварин (WAP) і схвалений Міжнародною Коаліцією Поводження з Тваринами-Компаньйонами (ICAM Coalition)за допомогою мобільних додатків, розроблених командою animal-id.info Дані про усіх зареєстрованих тварин зберігаються на хмарних сервісах компанії Microsoft та надійно захищені.

Карта міста Житомир була розділена на 62 сектори,які були позначені одним з чотирьох кольорів, враховуючи, що ніякі два сектори одного кольори не були поруч один з одним. Було обрано 31 сектор.

Загальна кількість собак розраховується шляхом кількості побачених та зареєстрованих через онлайн систему animal-id.info собак на вибіркову долю, екстраполюючи отриману цифру на ціле місто.

Враховуючи всі похибки, отримуємо кількість близько 2500 безпритульних собак.
Деталі за посиланням : http://www.zhitomir.info/news_168328.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.